Serwis korporacyjny
 APA Group  

Artykuły

APA Group po raz kolejny na targach 4 Design Days w Katowicach!

Z artykułu dowiesz się:

  • Jak zaprezentowaliśmy się  podczas 4 Design Days w Katowicach.
  • Jakie tematy były poruszane w panelu dyskusyjnym, w którym braliśmy udział.
  • Czego mogli dowiedzieć się o sobie uczestnicy, którzy odwiedzali nasze stoisko pokazowe.
  • Jaka jest Twoja technologiczna osobowość.

Już po raz piąty na kilka zimowych dni Katowice stały się niekwestionowaną stolicą innowacji i designu. A my znów znaleźliśmy się wśród prestiżowych marek, promując autorskie rozwiązania technologiczne, ułatwiające codzienne życie, pracę i biznes. 4 Design Days to inspirujące wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć także APA Smart!

Tym razem na targi 4 Design Days w Katowicach przyjechaliśmy z interaktywną makietą APA Black House oraz z prezentacją, ilustrującą sposób odczytywania ludzkich emocji przez inteligentny budynek. Chcieliśmy zobrazować, w jaki sposób codzienne potrzeby przeplatają się z możliwościami, które oferują nowoczesne technologie w budownictwie. Odwiedzający mogli przetestować nasze rozwiązania w praktyce i skonsultować się  z ekspertami, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą.
 
 
Zależało nam na tym, by w zaaranżowanej przez nas na potrzeby targów przestrzeni wszyscy czuli się jak… w domu. Pomagała nam w tym nie tylko aromatyczna kawa serwowana przez zawodowego baristę, ale także zaprzyjaźnione marki, które zaprosiliśmy do współpracy:

  • Witan Centurm podłóg – zaufany partner tworzący na zamówienie wysokiej klasy posadzki na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych.
  • Sonte – firma, która stworzyła rewolucyjny autorski produkt, czyli inteligentną folię okienną, sterowaną z poziomu smartfona.
  • Dream Heat – doświadczone przedsiębiorstwo, specjalizujące się 
    w projektowaniu i wdrażaniu energooszczędnych rozwiązań – systemów ogrzewania, paneli fotowoltaicznych i nie tylko.
  • Zieta Prozessdesign – marka bazująca na synergii technologii i designu, tworząca nietuzinkowe elementy dekoracyjne na potrzeby codziennego użytku i dekoracji. 

Jaka jest Twoja technologiczna osobowość? 

Clou naszego programu z pewnością stanowiła unikatowa ankieta technologiczna, którą zaprojektowaliśmy specjalnie na potrzeby targów. Każdy z gości mógł rozwiązać przystępny quiz na tablecie i dowiedzieć się, jaka jest jego osobowość technologiczna. Na potrzeby zabawy stworzyliśmy pięć archetypów, które obrazowały nastawienie do technologii, począwszy od “tech pesymisty” a na “tech ewangeliście” kończąc. Zebrane wyniki jasno zobrazowały, że nasi goście to prawdziwi “tech realiści”, taki archetyp pojawiał się bowiem najczęściej pośród rozwiązujących ankietę.

Chcesz dowiedzieć się, jaka jest Twoja technologiczna osobowość? Rozwiąż naszą ankietę na: 
www.ankieta.apasmart.pl i podziel się wynikiem ze znajomymi. 
 

Inspirujące dyskusje panelowe 

Na koniec warto również wspomnieć o wystąpieniu Prezes APA Group – Artura Pollaka, który wziął udział w panelu poświęconym rozwiązaniom smart w projektowaniu nowoczesnych budynków użytkowych. W sesji dyskusyjnej „#architecturechallenge. Biurowce” zaproszeni eksperci dyskutowali na temat tworzenia biurowców na miarę XXI wieku. Słuchacze mogli skonfrontować swoje opinie z wiedzą i doświadczeniem praktyków. Prezes APA Group akcentował wagę doskonalenia wdrażanych zaawansowanych systemów zarządzania budynkami i podkreślał rolę, jaką odgrywa w procesie dostawca technologii.   
 
Cytat
Zajmując się technologią, zawsze stawiamy człowieka w centrum uwagi i zadajemy sobie pytanie, jak człowiek będzie tę technologię odbierał - Artur Pollak, prezes APA Group
1 Gwiazda2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (oddanych głosów: 2 średnia: 5,00 z 5)
Loading...


Zobacz również