Rada Programowa Wydziału Elektrycznego w APA Black House

Październik 30, 2018

24 października 2018 w APA Black House odbyło się siódme posiedzenie Rady Programowej Wydziały Elektrycznego Politechniki Śląskiej.

Posiedzenie otworzył prof. Paweł Sowa, który powitał zebranych i, po zaprezentowaniu składu Rady Programowej, wręczył nominacje nowym członkom tego organu. Dziekan przedstawił również dotychczasowe działania Rady i plany na najbliższą przyszłość.

Następnie uczestnicy obejrzeli specjalnie przygotowane na tę okazję wystąpienie wideo Prezesa Zarządu APA Group pana Artura Pollaka, który nakreślił ramy dalszej współpracy z Wydziałem Elektrycznym oraz przybliżył kolejne etapy rozwoju technologii Industry 4.0.

W dalszej kolejności członkowie Rady Programowej mieli oczywiście możliwość zapoznania się z innowacyjnymi technologiami automatyki obiektowej najbardziej inteligentnego budynku w Polsce. Z dumą przyznajemybas, że największe wrażenie na uczestnikach zrobiła sala kinowa oraz taras dachowy z miejscem do rekreacji, ekologiczną szklarnią oraz ulem zamieszkałym przez rodzinę pszczół.

 

Kontakt

APA Sp. z o.o
ul. Tarnogórska 251
44-105 Gliwice, Poland
t: +48 32 231 64 43
f: +48 32 231 64 43

Copyright APA Sp. z o.o. 2016

X