ApaNews KW23

Czerwiec 9, 2019

Smart Architecture Event

We wtorek 2019/06/04 gościliśmy w APA Black House znane biuro architektoniczne – Karpiel i Steindel, które sprowadziła do nas firma Deceuninck.

Wydarzeniu temu towarzyszyło kilka przygód. Ja nadmienię jedynie, że w trakcie (!) prelekcji partnera, ktoś uruchomił scenariusz ‘Dyskoteka’ w sali konferencyjnej, co spowodowało uruchomienie kuli dyskotekowej, świateł i muzyki i przerwało prelegentowi…. Rozbroiliśmy jednak towarzystwo pluszowym misiem wręczonym gwieździe wieczoru z okazji narodzin dziecka i udawaliśmy, że dicho było zamierzonym efektem specjalnym 😀 Tymczasem zdjęcie z tego niezwykłego wieczoru możecie obejrzeć w galerii:

Wystawa w APA260

Powyższemu wydarzeniu towarzyszyła także zmiana wystawy zdjęć w APA260. Zdemontowano prace Marcina Górskiego a w ich miejsce zawiesiliśmy zdjęcia produktowe Oskara Zięty. Dodatkowo trzy eksponaty możecie podziwiać w oryginale:

Co więcej jesteśmy dystrybutorem tych wyjątkowych przedmiotów. Zatem jeśli nie odstrasza Was cena (!) to zapraszam do sklepu -> LINK DO SKLEPU <-

Schody do nieba

Zapraszamy do korzystania z przestrzeni na dachu APA260. Ostatnio miejsce to zyskało dodatkowe znakowanie, tak by goście, którzy lubią popełniać sobie zdjęcia w tej lokalizacji lokowali nasz produkt niezależnie od ujęcia 😉 A dodatkowo podrasowaliśmy wejście na górę naklejkami na schodach:

Odzież E+S

Od poniedziałku trwa wydawanie odzieży roboczej. Ci, którzy widzieli na żywo wiedzą już jakiej skali ciucholand zorganizowałam w garażu i poza nim. Reszcie przesyłam zdjęcie:

Leonardo Lab

30 maja na Wydziale Inżynierii Biomedycznej trwał Dzień Otwarty Wydziału. Jednym z punktów programu było zwiedzanie naszego laboratorium. Zdjęcia w galerii:

ApaLab

Na ApaLab znajdziecie kolejny artykuł. Tym razem o hotelach, które warto odwiedzić. Może to będzie inspiracja na wakacyjny wyjazd?

->LINK<-

Gustawy

Pamiętacie gdy pisałam o wizycie w szpitalu z okazji Dnia Dziecka? Do paczek dla dzieci trafiły m.in. pluszowe nosorożce, które dotarły do mnie z koszulkami osobno. Jak na zdjęciu:

By nie ubierać samodzielnie kilkudziesięciu misiów (Co Ty Ola w ogóle robisz w tej pracy?) to poprosiłam o pomoc… córkę. I tak oto kolejne pokolenie zaczyna wcześnie pańszczyznę:

Tylko nie donoście na mnie do opieki społecznej 😉

Kontakt

APA Sp. z o.o
ul. Tarnogórska 251
44-105 Gliwice, Poland
t: +48 32 231 64 43
f: +48 32 231 64 43

Copyright APA Sp. z o.o. 2016

X