ApaNews KW22a

Maj 31, 2019

Executive Club

We wtorek  28go maja odbyła się konferencja Premium Real Estate Summit, gdzie Prezes dyskutował w panelu pt. „Zrównoważony rozwój miast a inwestycje w nieruchomości”, a Michał przedstawił w prelekcji Nazca.

Tak to prezentuje się na zdjęciach:

 

Odzież firmowa

W piątunio dotarły do nas paczki z darami, czyli odzież z Engelbert Straussa. W tym miejscu pragnę podkreślić, że są to dwie palety pudeł, które zajęły powierzchnię życiową w garażu. Pudła kryją w sobie kilkaset(!) sztuk odzieży, którą teraz muszę rozdzielić pośród ponad 80 osób wg tylko sobie znanego klucza 😉

Proszę zatem o wyrozumiałość i współpracę w temacie, a nade wszystko by z uwagami zgłaszać się do mnie. Bo nikt inny nie jest wtajemniczony w algorytm dyspozycji odzieży 😀 Ot wiedza tejemna 😉

Tymczasem po zakończonej sukcesem akcji ciuchów roboczych rozpocznę akcję… butów na obcasie. Żartowałam! Koszul biznesowych z logiem APA. Każdy z superwajzorów zbierze i zaopiniuje zainteresowanie w swoim dziale, a ja załatwię próbki do przymiarki. Wypatrujcie maili!

Piast Mistrzem Polski

W sobotę tj. 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w Szpitalu Miejskim nr 4 w Gliwicach przy ul. Tadeusza Kościuszki 29 o godz. 11:00 została przekazana Oddziałowi Chirurgii Dziecięcej koszulka z podpisami zawodników Mistrzów Polski, Piasta Gliwice. Dzieci natomiast otrzymały upominki z okazji Dnia Dziecka przygotowane przez APA.

Jest to inicjatywa naszego Szefa, który koszulkę wylicytował uprzednio podczas gali charytatywnej. Dodatkowo zaangażowaliśmy w akcję prezes Fundacji Qlavi, Agnieszkę Filipkowską, która wskazała szpital wart wsparcia. A imprezę poprał śląski klub i z dziećmi spotkał się też wieloletni piłkarz i pracownik Piasta Gliwice, Jarosław Kaszowski.

Koszulka prezentowała się jak na zdjęciu, tu podziękowania dla Piotra za wsparcie w przygotowaniach.

Apowców reprezentował Zbyszek wraz córką Hanią. Dziękujemy za podjęcie wyzwania!

Zdjęcie z tej wzruszającej imprezy w galerii:

Stres nasz codzienny

W czwartek 2019/05/30 w Leonardo Lab przygotowaliśmy dla studentów wykład na temat stresu jaki ich czeka przed nadchodzącą sesją i sposobów radzenia sobie z tym zjawiskiem.

Wykład przeprowadził Dominik Adamek, Asystent w Zakładzie Psychologii Pracy i Organizacji Uniwersytetu Śląskiego.

Wykładu możecie wysłuchać na profilu Leonardo Lab ->TUTAJ<-

 

A tak na żywo i gromadnie wsłuchiwała się ekipa z APA251 😀

Media o nas

Także w czwartek odwiedzili nas redaktorzy programu ekologicznego EkoMisja, który wyemitowany zostanie 5 lipca br. na antenie Telewizji TVS. Poczuli się u nas bardzo swobodnie, jak na zdjęciu:

Przemijanie

W piątek nasz ApaTeam opuścił Jacek Namiota. 10 lat w Apie na pewno pozostawia piętno na zawsze. My tylko przez kilka minut cieszyliśmy się tortem pożegnalnym z … grafiką Fiata 126p (atrybutu Jacka) na kremie.

Gustaw

Często prezentuję Wam naszego zwierzaka w innych aranżacjach. Tym razem nosorożec Dürera trafił na … poszetkę. Może to pomysł na gadżet firmowy. Co myślicie, nosilibyście? Oczywiście z logo ApaSmart 😀

 

Tylko ta cena :/

Link do sklepu

 

Kontakt

APA Sp. z o.o
ul. Tarnogórska 251
44-105 Gliwice, Poland
t: +48 32 231 64 43
f: +48 32 231 64 43

Copyright APA Sp. z o.o. 2016

X