ApaNews KW21

Maj 26, 2019

Konferencja Blockchain

W czwartek 23go maja w auli Centrum Naukowo Technologicznego Politechniki Śląski odbyła się konferencja poświęcona tematom Blockchain i Przemysłu 4.0.
Temat fascynujący, choć czasami nie do końca było wiadomo gdzie patrzeć, dlatego przesyłam Wam gif…. z ruchomymi gifami 🙂

Targi Mieszkaniowe

W weekend w Krakowie w hali Expo odbyły malopolskie targi mieszkaniowe, gdzie na stoisku prezentowaliśmy nasze rozwiązania dla klienta indywidualnego, jak niżej:

ApaIndustry

Polski język trudny język i czasem ciężko dobrać właściwie słowa. Ale bądźcie czujni inaczej krążą takie dokumenty po firmie:

Apalab

Zachęcam do lektury kolejnego artykułu:

https://apagroup.pl/apalab/co-kryja-dane-czyli-slow-kilka-o-big-data/

Runmageddon

Tak było ostatnio:

Dwóch Apowcow na jednej przeszkodzie.

A jak może być 6go lipca w Gliwicach? Jedziemy mocnym Teamem. 7 osób. W tym 3 dziewczyny oraz jedna nieletnia córka Apowca. Będzie się działo!

ApaBees

W naszej pszczelej rodzinie nastąpiło małe zamieszanie. Pojawiła się druga królowa i uzurpowała sobie prawo do stworzenia nowego roju na naszym dachu. Jesteśmy za, ale na naszych zasadach 😉 Zatem bunt został fachowo opanowany:

Rekrutacja

Prawie codziennie otrzymujemy CV jakiegoś kandydata. Niby wszyscy znają zasady prawidłowego przygotowania dokumentów rekrutacyjnych, a jednak trafiają się perełki. Np. zdjęcie z mistrzem drugiego planu, jak niżej:

Kontakt

APA Sp. z o.o
ul. Tarnogórska 251
44-105 Gliwice, Poland
t: +48 32 231 64 43
f: +48 32 231 64 43

Copyright APA Sp. z o.o. 2016

X