ApaNews KW15

Kwiecień 12, 2019

Wielkanoc

Święta już za tydzień. Tak jak wspominałam wcześniej, postanowiliśmy ponownie zamienić papierowe kartki na elektroniczne, by zaoszczędzone fundusze móc przeznaczyć na szczytny cel.

Cele te mieliście okazję wskazać. Dwóch kolegów skorzystało z tej okazji. Dzięki temu w zeszłym tygodniu przelaliśmy pieniądze na konto trzech fundacji:

 

Jeśli chcecie wskazać kogoś, komu warto wysłać e-kartkę, macie jeszcze szansę.

Majówka

A teraz przenieśmy się w czasie do 2go maja i zaplanujmy sobie urlop lub pracę zdalną 😀 Tak by w ten dzień siedziby były puste (poza dyżurem na APA251). Oczywiście decyzję należy skonsultować z Waszymi Kierownikami. Jakżeby inaczej.

Innymi słowy: zakładamy z góry, że nikogo nie będzie. Jeśli ktoś chce pracować w ten dzień, to proszę udać się do superwajzora, a on niech mi doniesie o sytuacji do 2019/04/24. Dziękuję za współpracę 🙂

 

Wróćmy do chronologii:

Konferencja Przemysł 4.0

W dniu 2019/04/09 odbyła się konferencja Przemysł 4.0 gdzie mieliśmy okazję się pojawić. Pod linkiem zobaczycie relację filmową i fotograficzną:

http://przemysl40.eu/

AHK

W środę w Warszawie odbyło się XXIV Walne Zgromadzenie Firm Członkowskich AHK Polska. AHK to Polsko-Niemiecka Izba Handlowo-Gospodarcza. Podczas zgromadzenia odbyło się głosowanie na członków zarządu, do którego to startował nasz Prezes. I to na tyle skutecznie by nie tylko zakwalifikować się, ale też zdobyć większe poparcie głosujących niż… przedstawiciel Siemensa!

Wyniki na zdjęciu:

Dziewczyny na Politechniki

W czwartek 2019/04/11 gościliśmy na dniu otwartym Politechniki Śląskiej. Wydarzeniu towarzyszył bieg dziewczyn w kaskach. Dla Trójcy na podium przygotowaliśmy nagrodę od APA, voucher do Decathlonu:

Wizyta studyjna

Pozostając w temacie studentów w czwartek gościliśmy w Czarnym Domu zespół Pani Bradeckiej, który poza zwiedzaniem miał okazję wysłuchać wykładu Anity:

Runmageddon

W tą sobotę trójką naszych przedstawicieli (Zbyszek, Maciej i Mateusz) wzięła udział w biegu wrocławskim. Podziwiajcie zdjęcia z ich heroicznego (pogoda!) wyczynu:

 

Początek nie zachęcał…

ale humory dopisywały…

do czasu…

….depozytu w stajni.

„Dzieci na koniach” to chyba nowy rodzaj przeszkody…

ale musimy uwierzyć, że ta determinacja i obłęd w oczach to „siła i charakter” a nie nadgodziny w APA 😉

Lokowanie marki 😉

Tych co nie chcieli biec gonili psami?

Albo karmili zdrową żywnością….

Dziękuję Zbyszkowi za fotorelację i zapraszam do kolejnej edycji. Znana jest już też data biegu na Śląsku.

6 i 7 lipca w Gliwicach!

Kto chętny?

https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gliwice-06-07-2019

Kontakt

APA Sp. z o.o
ul. Tarnogórska 251
44-105 Gliwice, Poland
t: +48 32 231 64 43
f: +48 32 231 64 43

Copyright APA Sp. z o.o. 2016

X