ApaNews KW13

Marzec 31, 2019

Smart City Forum

W tym tygodniu gościliśmy na konferencji poświęconej Smart City, gdzie Prezes opowiadał o… Mieście Ciemności. I nie jest to horror z Netflixa, a sposób by zafrapować publiczność:

KOP

Adam Moszyński reprezentował nas na Konferencji Oficerów Przemysłu, gdzie poruszano zagadnienia dot. utrzymania ruchu. Szczegóły możecie sprawdzić pod linkiem:

www.kop.tech

Konferencja I<3mkt

Tym razem filmik z konferencji, gdy prelekcja dotyczyła połączeń neuronowych i ich związku z kreatywnością mieliśmy powstać i … poćwiczyć :]

Zalecamy zatem krótkie przerwy w pracy. Zamiast na dymka, to na ćwiczenia! Lepiej dla mózgu i portfela 😉

ApaLab

Zapraszam na ApaLab do kolejnego artykułu:

Czy trend na elektromobilność opanuje Polskę?

Lojalnie ostrzegam, że to jeszcze nie ostatni raz, gdy usłyszycie o stacji ładowania, never ending story :]

Dział Prawny:

Praca w Apie, nie należy do najłatwiejszych i już Wam kiedyś prezentowałam dowody, iż niektórych zmusza do ugięcia kolan. Tak też było i w tym przypadku:

Ladies Party

Wspominając dawne czasy, gdy z Anitą byłyśmy jedynymi kobietami w teamie, trudno uwierzyć, ale mamy już 16 kobiet na pokładzie!

W związku z tym z okazji Dnia Kobiet, choć z pewnym opóźnieniem, postanowiłyśmy zintegrować ApaKobietki rozrzucone po wielu działach i trzech siedzibach.

Parafrazując „co na imprezie, to zostaje na imprezie”, ale jedno zdjątko Wam zapodam:

Komunikacja

Sposoby porozumiewania się to często … wyzwanie. Ostatnio na przykład zostałam poproszona o zamówienie segregatorów na dokumentację. Nic w tym szczególnego – powiecie. Gdyby nie to, że jednostką miary był… karton. Cytuję: „Potrzebowalibyśmy (…) dwa kartony cienkich firmowych segregatorów na dwie dziurki oraz dwa kartony grubych firmowych segregatorów na dwie dziurki.”

Karton wielkości lodówki czy pralki?

Kurtyna.

p.s. Autorowi napisałam, że właśnie zakwalifikował się do apanewsa, ale będę litościwa i nie podam danych. RODO 😉

Kontakt

APA Sp. z o.o
ul. Tarnogórska 251
44-105 Gliwice, Poland
t: +48 32 231 64 43
f: +48 32 231 64 43

Copyright APA Sp. z o.o. 2016

X