ApaNews KW10

Marzec 10, 2019

ApaLab

Dzień Kobiet za nami, ale warto poczytać o gadżetach technologicznych dla kobiet 😉

http://apagroup.pl/apalab/6-technologicznych-rozwiazan-wspierajacych-kobiety/

Uroczyste otwarcie stacji ładowania pojazdów elektrycznych

7 marca miało miejsce uroczyste otwarcie stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Goście dopisali, media także. Był czerwony dywan. Czerwona wstęga. Tesla oraz auta elektryczne podstawione przez ING oraz salon Dąbrowskich.

Prezentacje merytoryczne przygotowali Adam i Janusz oraz firma Immari, która wyposażyła Czarny Dom w stację.

W tym miejscu chciałam podkreślić, że stacja nasza nie jest przewidziana do ogólnodostępnego użytku. Będą mogli z niej korzystać pracownicy, goście, partnerzy. Traktujemy ją też jako stację badawczą dla naszych projektów. Nie przewidujemy jednak by każdy z ulicy mógł podjechać swoją furą elektryczną.

Ponieważ elektromobilność to teraz temat na topie, to wiele mediów pojawiło się przed/na wydarzeniu. Byli u nas ludzie Antyradia, Telewizji Imperium, Faktu, Nowin Gliwickich, Onetu itd.

Dzisiaj przedstawiam wpis Eski:

http://slask.eska.pl/newsy/innwacyjna-stacja-ladowania-pojazdow-powstala-w-gliwicach-zdjecia-wideo/762035

A tu zachęcam do galerii zdjęć:

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Czy wszyscy już widzieli jak Prezes żongluje? Czy ktoś umie większą ilością piłeczek? Challenge accepted?

 

Tymczasem jeśli zachęcacie kogoś do składania CV, to niech śle na adres: cv@apagroup.pl

Wówczas taka osoba otrzyma potwierdzenie, iż wiadomość dotarła i została przekierowana do dyrektora właściwego działu, który z kolei kontaktuje się już bezpośrednio w przypadku zainteresowania.

Safety first

Pracujemy w świeci nowych technologii, ale czasem one dopadają i nas. Tak jest z monitoringiem prędkości wypożyczonego auta. Przykład poniżej, zatem bądźcie czujni 😉

Dear Mr. XXXXX we have received numerous alerts from our Car Tracking system warning that you are speeding, please be advise that according to the T’&C’s of your rental agreement “clause 6.2.3” you are not permitted to drive recklessly or in a manner that is unsafe, please reduce the speed you are driving for your own safety and the safety of the vehicle. Hertz cares. 0861 600 136

Wielkanoc

W zeszłym roku w miejsce papierowych kartek świątecznych dla kontrahentów przygotowaliśy e-kartkę a zaoszczędzone w ten sposób fundusze trafiły na konto organizacji wskazanej przez Apowców.

W tym roku chcemy powielić tą akcję, w związku z tym zgłaszam się do Was z zapytaniem o to jakie akcje charytatywne lub jakie konkretne fundacje powinny byś wsparte przez Apę. Na propozycje czekam do 17tego marca.

Możecie też wskazać adresy mailowe osób, które powinny otrzymać naszą kartkę.

Na koniec

Uroczystość otwarcia stacji wymagała wielu przygotowań. Gdyby jednak ktoś się zastanawiał co ja takiego robię w pracy (poza pisaniem apanewsa ;]) to … maluję trawę na zielono, a dokładniej „sadzę” cięte tulipany w naszej szklarni 🙂

Nie mogę się tego wyprzeć gdyż mamy dowody rzeczowe:

Tylko cii nie mówcie nikomu.

Kontakt

APA Sp. z o.o
ul. Tarnogórska 251
44-105 Gliwice, Poland
t: +48 32 231 64 43
f: +48 32 231 64 43

Copyright APA Sp. z o.o. 2016

X