Serwis korporacyjny
 APA Group  

Smart dom

Witajcie w APA Lab.

Czy o nowych technologiach można mówić zrozumiale? Czy dom może być sprytny? Czy miasto może być funkcjonalne? Czy musimy obawiać się buntu maszyn i sztucznej inteligencji, która zawładnie naszą cywilizacją?

Właśnie o automatyce przemysłowej i budynkowej jak i o dziesiątkach innych tematów będziemy chcieli dla Państwa pisać na naszym nowym blogu eksperckim. Witamy w APA Lab. Miejscu gdzie nie ma pytań bez odpowiedzi, gdzie mierzymy się z utartymi schematami, gdzie teoria spotyka się z praktyką i udowadnia, że nowoczesne technologie wcale nie muszą być zrozumiałe tylko i wyłącznie dla programistów i inżynierów.

W APA jesteśmy bowiem przekonani, że nowoczesne technologie mają sens wówczas, gdy zbliżają nas do siebie, gdy rozwiązują konkretne problemy, są praktyczne i czynią nasze życie pełniejszym. Stąd pomysł na ten blog.

 

Chcesz zasugerować temat
przyszłego artykułu?

NAPISZ DO NAS

Chcemy dzielić się wiedzą, chcemy wzbudzić dyskusję, chcemy inspirować i dać się zainspirować. Wierzymy, że to miejsce będzie tworzone w równej mierze przez naszych ekspertów i pracowników, jak i przez Państwa. Ludzi ciekawych świata, nowinek technologicznych i nauki. Dlatego czekamy na pytania i sugestie.

Piszcie do nas, kontaktujcie się z nami za pomocą naszych platform na Facebooku, zadawajcie pytania i dzielcie się tematami, które wymagają wyjaśnienia. Wiemy, że takich miejsc nie ma w polskim internecie zbyt wiele, że istnieje nisza, którą trzeba wypełnić. Kilkanaście lat w branży, projekty dla największych globalnych marek i własne autorskie systemy BMS pozwalają APA dzielić się taką wiedzą z czytelnikami i przewidywać trendy, które już za kilka lat mogą stać się naszą codziennością.

Cytat
Chcemy dzielić się wiedzą, chcemy wzbudzić dyskusję, chcemy inspirować i dać się zainspirować.

Będziemy pisali zarówno o rozwiązaniach dla biznesu i przemysłu, jak i o sprawach bardziej codziennych, istotnych dla naszych miast, miejsc pracy i przestrzeni, w której żyjemy. Chcemy przeprowadzać wywiady z praktykami branży, pokazywać najciekawsze innowacje i odwiedzać największe targi i wydarzenia na świecie. Nasz portal adresujemy do każdego, kto szuka odpowiedzi na pytanie jak oswoić współczesną technologię i wykorzystać jej zalety do lepszego, bardziej komfortowego i pełnego życia.

Witajcie w APA Lab. Witajcie w świecie zrozumiałej technologii.

1 Gwiazda2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...


Zobacz również