Serwis korporacyjny
 APA Group  

Industry 4.O

Druga edycja Warsaw Industry Week za nami

W dniach 14-16 listopada w Ptak Warsaw Expo miały miejsce Targi Warsaw Industry Week. APA Group pojawiła się na drugiej już edycji tego wydarzenia na zaproszenie Instytutu Doskonalenia Produkcji (IDP) wraz z firmami DSR Solutions i Wamech. Wspólne działania pokazały, że co cztery firmy, to nie jedna!

II Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week były przede wszystkim imprezą o charakterze kontraktacyjnym, skierowaną do przedstawicieli biznesu. Podczas targów zaprezentowały się wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także produkty związane z automatyzacją i robotyzacją procesów przemysłowych oraz oprogramowaniem, metrologią przemysłową, cięciem i szlifowaniem, badaniem i rozwojem, BHP oraz wiele, wiele innych.

Demonstracja robota KUKA
Demonstracja robota KUKA

Na stoisku APA Group można było między innymi zobaczyć, jak działa Nazca, system pozwalający na kompleksowe zarządzanie i optymalizację procesów automatyki budynkowej. Nie zabrakło też robota firmy KUKA, z którą APA Group współpracuje od lat, jako firma integratorska. Goście mogli zobaczyć, że praca z robotem jest intuicyjna i bezpieczna, a co za tym idzie pozbyć się obaw, że automatyzacja pracy może sprawiać ludziom trudności.

Wydarzeniu towarzyszył szereg konferencji. Jedną z nich zorganizowała APA Group ze swoimi współwystawcami. Na wydarzeniu przybliżono temat Industry 4.0 oraz Internetu Rzeczy. Łącznie na Targach pojawiło się 9 300 gości, 321 wystawców, 500 firm i aż 50 nowości.

APA Team podczas II Warsaw Industry Day
APA Team podczas II Warsaw Industry Day
Podczas targów nie zabrakło szkoleń na temat Industry 4.0 i Internetu Rzeczy
Podczas targów nie zabrakło szkoleń na temat Industry 4.0 i Internetu Rzeczy
I wielu ciekawych wystawców.
I wielu ciekawych wystawców.

1 Gwiazda2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...


Zobacz również