Serwis korporacyjny
 APA Group  

IoT

APA Smart – for successful business and better living

Architekt ma wizję. Budowlaniec jest praktyczny. Dekorator stawia na design. Inwestor chciałby z wizją, praktycznie i elegancko, ale jednocześnie oszczędnie… Czy nowoczesne budownictwo może pogodzić wszystkie te światy? APA Smart to usługa, którą stworzyliśmy z myślą o wsparciu, każdego kto podejmuje decyzje kluczowe dla przebiegu inwestycji budowlanej.
 
 
Współcześni producenci prześcigają się w ilości rozwiązań, wzorów i materiałów, jakie można wykorzystać w budownictwie. To, co jeszcze kilkanaście lat temu było marzeniem każdego inwestora – katalogi i sklepowe półki pełne produktów budowlanych – dziś jest ich zmorą. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie na tak nasyconym rynku? Przecież nie da się sprawdzić każdego produktu, przewidzieć – mimo nowoczesnych programów do wizualizacji wnętrz – jak rzeczywiście będzie wyglądał budynek po jego zastosowaniu. A poza tym, skąd wiadomo, że deklarowana jakość będzie pokrywała się z tą rzeczywistą? 

Modelowy inteligentny dom przygotowany przez APA Group

Zobacz czym jest ApaSmart

Odpowiadając na wątpliwości i wahania osób decyzyjnych w procesie budowlanym, firmy coraz częściej sięgają po samplingi próbek, obiekty pokazowe i interaktywne prezentacje. Zwykle nie rozwiązują jednak one wszystkich rozterek inwestora, prezentują bowiem tylko i wyłącznie punkt widzenia producenta.

I właśnie dlatego APA powołała do życia usługę APA Smart, którą można nazwać swego rodzaju budowlanym consierge. To idea oparta o rekomendację rozwiązań, które zostały sprawdzone przez nas w praktyce. Nie na papierze, nie na ekranie komputera, lecz w trakcie faktycznych wdrożeń na dziesiątkach budynków w całej Polsce. I to nie tylko w inwestycjach prywatnych, lecz także przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach handlowych i sportowych. To rozwiązania i produkty firm, które są liderami w swojej branży. I nie chodzi nam bynajmniej tylko i wyłącznie o liczbę sprzedanych przez nie produktów (ilość nie może być przecież wyznacznikiem palmy pierwszeństwa). Chodzi nam o wizję, o innowację, o rozwiązania, które wyprzedzają rynek i które wychodzą do użytkownika odpowiadając na jego faktyczną potrzebę. A potrzeba ta jest przecież różna i nie można na nią odpowiadać za każdym razem tym samym produktem.

Cytat
„It always seems impossible until it’s done” - Nelson Mandela
 
Wszystkie te produkty, rekomendujemy naszym klientom z pełnym przekonaniem, co więcej my sami wybraliśmy je do naszej nowej siedziby. Można je zobaczyć, dotknąć, poczuć i wypróbować w APA Black House, naszym modelowym showroomie, który jest urzeczywistnieniem idei APA Smart. Promowane przez nas rozwiązania łączy praktyczny charakter i nowoczesny design; to produkty, które współgrają z wizją inteligentnego domu, jaki realizuje APA, dlatego wiemy, że zadziałają również w przestrzeni naszych klientów. 
 
Można zaryzykować stwierdzenie, że APA Smart to usługa, jakiej do tej pory na naszym rynku jeszcze nie było. Układ biznesowy typu “win-win”, który na zachodzie funkcjonuje od dawien dawna, w Polsce ciągle jest dość rzadki. W APA wierzymy jednak, że liderzy powinni wzajemnie się wspierać i budować sieć relacji biznesowych opartych o zaufanie i zrozumienie, a nie tylko rywalizację. Dlatego oferta jaką przedstawiamy naszym klientom wykracza poza budowę inteligentnych przestrzeni. To również przestrzenie praktyczne i estetyczne, efekt wspólnej pracy kilkunastu firm, które wzajemnie inspirują się do działania, podsuwają sobie sprawdzone rozwiązania i pokazują inwestorom pełne spektrum możliwości. Właśnie w taki sposób rozumiemy ideę bycia “Smart”. 
 
 
1 Gwiazda2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...


Zobacz również