Serwis korporacyjny
 APA Group  

Artykuły

APA Road Show –  8 powodów, dla których warto się spotkać 

Z artykułu dowiesz się:

 • Czym jest APA Road Show.
 • Gdzie odbędą się spotkania z tego cyklu.
 • Dla kogo przeznaczone są szkolenia .
 • Jakie korzyści odniesiesz ze spotkań ze specjalistami APA.
Początek roku w APA Group to ambitne wyzwania i nowa  inicjatywa. Po raz pierwszy wraz z teamem naszych specjalistów ruszamy w APA Road Show czyli cykl spotkań ze specjalistami: integratorami, projektantami instalacji niskoprądowych, instalatorami, a także z przedstawicielami biznesu. Na naszych spotkaniach pokażemy systemy automatyki budynkowej APA i ich szerokie korzyści dla firm. 
 
APA Road Show jest odpowiedzią na zainteresowanie flagowymi rozwiązaniami z naszej oferty. To również inicjatywa, która pozwoli dotrzeć do przedsiębiorców i specjalistów z różnych regionów Polski, by porozmawiać o nowych możliwościach, ciekawych wyzwaniach oraz planach na przyszłość. W ramach trasy odwiedzimy aż 11 polskich miast: Wrocław, Olsztyn, Warszawę, Białystok, Poznań, Kraków, Rzeszów, Lublin, Łódź, Szczecin oraz Trójmiasto.
 

Główny bohater wydarzenia: Nazca BMS 

Na każdym ze spotkań pokażemy uczestnikom platformę automatyki budynkowej Nazca BMS. To nasz flagowy produkt, który z powodzeniem rozwijamy od lat z myślą o szeroko pojętym biznesie. Co ważne, zaprezentujemy nie tylko nowoczesne funkcjonalności platformy, ale też ogromne możliwości w obszarze oszczędzania energii – Inteligentna Platforma Optymalizacji Energii jest rozwiązaniem, które zawsze wzbudza spore zainteresowanie ze względu na korzyści dla firm. 
 
Planowane spotkania z cyklu APA Road Show
Planowane spotkania z cyklu APA Road Show
W ramach APA Road Show pokażemy też obszary zastosowań oraz wszystkie celowe funkcjonalności platformy Nazca. Dzięki temu uczestnicy spotkań dowiedzą się, do czego dokładnie służy platforma, jakie funkcje oferuje i które z nich sprawdzą się w konkretnej firmie czy projekcie. Doskonale wiemy, że nic tak nie działa na wyobraźnię, jak dane oraz realne korzyści, którymi cieszą się nasi obecni klienci. W związku z tym przedstawimy najciekawsze case studies z wdrożeń platformy Nazca na polskim, a także zagranicznym rynku. Po prezentacjach będzie czas na sesję Q&A oraz dyskusję.

8 powodów, dla których warto się spotkać 

Po latach pracy nad technologicznymi rozwiązaniami z zakresu automatyki budynkowej i po wielu zrealizowanych projektach wiemy jedno: najlepiej dopasowane usługi rodzą się z uważnych rozmów. Słuchamy naszych klientów, współpracujących z nami partnerów biznesowych oraz specjalistów. Pytamy o ich potrzeby i wizje przyszłości, by oferowane przez nas funkcjonalności najlepiej spełniały swoją funkcję. Jeśli interesuje Cię udział w spotkaniach APA Road Show, masz przynajmniej 8 powodów, by skorzystać z zaproszenia:
 
 1. Zyskujesz nowy punkt widzenia na nowoczesną automatyzację budynków; 
 2. Widzisz, jak łatwo i tanio można wprowadzić w firmie spore oszczędności;
 3. Poznajesz case studies, dzięki którym wiesz, jakich błędów unikać przy wdrożeniu systemu;
 4. Dowiadujesz się, ile trwa proces wdrożenia i jak go mądrze zaplanować;
 5. Zyskujesz wiedzę na temat optymalizacji zużycia energii;
 6. Poznajesz nowe kanały dotarcia do swoich klientów;
 7. Zdobywasz nowe kontakty i poznajesz ciekawych ludzi – specjalistów APA Group;
 8. Rozszerzasz swoją ofertę o niezawodne systemy automatyki budynkowej APA. 

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu: 

+48 570 075 020 rejestracja@apagroup.pl

1 Gwiazda2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (oddanych głosów: 3 średnia: 5,00 z 5)
Loading...


Zobacz również